Upravit stránku

Na veškeré námi nabízené produkty se vztahuje prohlášení o shodě, součástí každého balení jsou bezpečnostní listy. Každý výrobek je dále ještě opatřen piktogramy, které určují druh užití a stupeň ochrany.

Pracovní oděvy vás mají v první řadě chránit, ale zároveň také poskytovat dostatek pohodlí pro celodenní nošení. Snažíme se pro vás vybírat kvalitativně, designově a materiálově ty nejlepší pracovní oděvy s velkým důrazem na střih a detaily provedení. Kvalitní montérkové soupravy jsou nejčastěji vyrobeny ze směsi materiálu 65% polyesteru a 35% bavlny nebo 100% bavlny, 100% polyesteru v gramáži 235 g/m2 – 280 g/m2 s možností prodloužených délek – vše závisí na požadavcích klienta. Velký důraz je kladen také na prodyšnost materiálu, tvarovou a barevnou stálost, multifunkční doplňky (kapsy, možnost vložení výztuh, zesílené partie kolen či sedu, odepínatelnost určitých částí oděvu), dobrou viditelnost nositele ve tmě i na delší vzdálenost.
 

Sortiment ochranných pracovních oděvů dále obsahuje:

  • Bundy a vesty (pracovní, zimní, softsheelové, fleeecové, pro manažery, větrovky)
  • Trička, polokošile, mikiny (s krátkým, dlouhým rukávem, s kapucí)
  • Funkční spodní prádlo (hřejivé, paropropustné, vhodné i do extrémně náročných povětrnostních podmínek, termoprádlo)
  • Oděvy do deště (nepromokavé, větruodolné, s kapucí, mikrovlákno s membránou, zatavené spojovací švy)
  • Výstražné oděvy (kontrastní doplňky a reflexní pruhy)
  • Ochranné overaly
  • Speciální  oděvy pro specifické použití

● oděvy s nehořlavou úpravou a/nebo odolné proti elektrickému oblouku (dle EN 340, EN 11612, DIN EN 1149-5, EN 11611)

● oděvy s nehořlavou úpravou a/nebo antistatické oděvy (dle EN 340, EN 471, EN 343, EN 1149-5, EN 11611, EN 531, EN 13034, EN 14116)

● oděvy pro chemický průmysl (dleEN 340, EN13034, DIN EN 1149-5)

● oděvy a rukavice pro požárníky, příslušníky pohraniční stráže, policii, dopravní policii, vojenské piloty
 

  • Ostatní (svářečské pracovní montérky – mofosy, kyselinovzdorné pracovní komplety, neprořezné oděvy, zástěry, návleky, rukávníky, nákoleníky, ponožky, čepice, kukly, kšiltovky, pásky, osušky, ručníky)

 

Pracovní oděvy dodáváme i na zakázku dle požadavku klienta, včetně loga firmy formou potisku několika technologiemi.

 

Velikostní tabulky jsou pouze orientační pomůcka pro výběr správné velikosti a nevzniká z nich nárok na reklamaci zboží.

V případě, že naměříte velikost mezi dvěma velikostmi, volte vždy větší velikost. Pracovní oděvy jsou určeny k celodennímu nošení a mají být pro vás maximálně pohodné.

Nahoru