Upravit stránku

Firma JTK Březnice s.r.o. byla založena v roce 2003. Zpočátku se naše firma zabývala výrobou oděvních doplňků pro konfekční použití.

Po dvou letech činnosti se výrobní program specializoval na šití pracovních oděvů. Na základě poptávky našich zákazníků jsme rozšířili svou působnost i o obchodní činnost. To znamená, že nyní nabízíme našim klientů kompletní servis v oblasti ochranných pracovních pomůcek a obalových materiálů. Dodáváme kompletní sortiment ochranných pracovních pomůcek od chráničů sluchu, brýle, přilby, rukavice (standardní i speciální), pracovní obuv, montérkové komplety vlastní výroby z kvalitních českých materiálů,až po dovozové pracovní oblečení. Jsme schopni Vám nabídnout jak vysoce kvalitní české i dovozové produkty ve vyšší cenové hladině, tak i levnější varianty v odpovídající kvalitě s nižší cenovou hladinou.
 

K doplnění sortimentu a služeb pro naše zákazníky je i prodej:

  • drogistického zboží – úklidová i kosmetická drogerie (mýdla, mycí pasty, krémy …)
  • obalových materiálů – strečové folie, bublinkové folie, vlnité lepenky, ….

Našim klientům nabízíme možnost využít profesionálního přístupu, kdy se snažíme zaujmout zákazníka příznivou cenovou politikou (včetně využití slevových bonusů), která spojením s kvalitou a kompletním servisem pomáhá při řešení záležitostí spojených s ochranou a bezpečností zaměstnanců na pracovišti.

Pokud Vaše firma bude vypisovat výběrové řízení, budeme rádi, když nás oslovíte a naši nabídku zvážíte.


Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.

 

Naše společnost JTK Březnice podporuje nadační fond RAFAEL DĚTEM, který pomáhá nemocným a opuštěným dětem.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti