Upravit stránku

Na veškeré námi nabízené produkty se vztahuje prohlášení o shodě, součástí každého balení jsou bezpečnostní listy. Každý výrobek je dále ještě opatřen piktogramy, které určují druh užití a stupeň ochrany.

Podle požadavků zákazníka na typ výrobku a požadované vlastnosti se snažíme vybrat a doporučit z našeho širokého sortimentu drogistického zboží a úklidových prostředků. Nabízíme profesionální výrobky pro úklid kancelářských prostor, veřejných budov, úřadů, firem, škol, ale i výrobních a průmyslových provozů.

Přípravky jsou určeny pro ruční i strojové čištění, důraz je kladen především na ošetřeních speciálních povrchů za použití nejmodernějších technologií.

Všechna používaná chemie má zákonem předepsané technické i bezpečnostní listy a návody v českém jazyce. Čistící a úklidové prostředky jsou vyráběny podle osvědčených receptur a jsou dermatologicky testovány.

Díky úklidovým čistícím prostředkům budete svůj úklid provádět s nejvyšší kvalitou a udržovat tak perfektní čistotu a hygienu. S úklidem však také velmi úzce souvisí Vaše péče o pokožku. Nezapomeňte vždy používat vhodné ochranné krémy na ruce v kombinaci s těmi správnými profesionálními úklidovými pomůckami a čistícími prostředky.

 

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti