Upravit stránku
Ochranné přilby jsou nedílnou součástí osobních ochranných pracovních pomůcek splňující normy určené k ochraně hlavy EN 397. Mezi velmi oblíbené přilby patří 3M Peltor G3000 s Uvicator senzorem (červené kolečko na přilbě), které měří intenzitu slunečního záření a tím sleduje životnost ochranné přilby. Optimalizované odvětrávání s větším počtem větracích otvorů, krátký okraj přilby poskytující větší zorné pole a možnost nosit přilbu i obráceně (zdarní částí dopředu), což je ideální např. pro práci ve stísněných prostorách nebo při šplhání, lehkost přilby - pouhých 310 g - to vše jsou velké výhody tohoto typu přilby. Rovněž i přilba Baseball Diamond patří mezi naše favority. Dalšími produtky, které nabízíme jsou lezecké přilby, lesnické přilby, přilby pro elektrikáře, tepluodolné do provozů s vyššími teplotami, přilby se zvýšenou pevností či naopak odlehčené. Zaměstnanci rádi vítají také čepice s plastovou vnitřní výztuhou (certifikace dle EN 812), které se stejně jako přilby vyrábějií v několika barvách.
Dodáváme však i náhradní a doplňkové díly pro ochranné přilby, kterými jsou podbradní pásky, držáky štítu, mušlové chránič (sluchátka) či pracovní brýle na přilbu a potní pásky.


Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti